Ολοκλήρωσης δίαθλο Αγκιστρίου αγώνων τρεξίματος – κολύμβησης

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία το δίαθλο αγώνων «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΟΛΥΜΠΑΜΕ ΣΤΟ ΑΓΚΙΣΤΡΙ 2016» που συνέβει για 3η συνεχόμενη χρονιά στις 11 – 12 Ιουνίου 2016 με μεγάλη επιτυχία με συμμετοχή πλήθους αθλητών από Αθήνα και κατοίκων Αγκιστρίου – Αίγινας. Με τον καιρό μεγάλο σύμμαχο δόθηκε η εκκίνηση του αγώνα τρεξίματος στις 19:00μ.μ. για τα παιδιά (3χιλ) και τους περιπατητές (5χιλ) στις 19:15 για τα 13,5χιλ. ενώ πάνω από περίπου 500 αθλητές συνολικά συμμετείχαν στις διαδρομές. Την επόμενη ημέρα 12 Ιουνίου 2016 με περίπου 100 άτομα συνεχίσαμε την κολύμβηση με μεγάλο σύμμαχο τον καιρό, η εκκίνηση δόθηκε με μια μικρή καθυστέρηση 10:15 ενός 15’ λόγω καθυστέρησης ιπτάμενου δελφινιού το οποίο είχε κολυμβητές για τον αγώνα. Οι αγώνες συνεχίστηκαν και ολοκληρώθηκαν με ασφάλεια μέχρι τον τερματισμό του συνόλου των αθλητών.

Το Σωματείο Επαγγελματιών Αγκιστρίου θέλουμε να εκφράσουμε τις θερμές μας ευχαριστίες σε όλους τους αθλητές που για 3η συνεχή χρονιά υποστήριξαν ένθερμα τον Δίαθλο αγώνων «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΟΛΥΜΠΑΜΕ ΣΤΟ ΑΓΚΙΣΤΡΙ 2016» με σκοπό επιπλέον για την ευαισθητοποίηση αθλητών, εθελοντών, κατοίκων, επισκεπτών για την επίτευξη του οράματός του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων Παιδιών του Συλλόγου «ΠΙΣΤΗ» παιδιά με νεοπλαματικές παθήσεις τοποθετήσαμε στην γραμματεία την χρηματική κάλπη. Με στόχο την ευαισθητοποίηση της τοπικής κοινωνίας αλλά και των αθλητών που συμμετείχαν στους αγώνες τρεξίματος και κολύμβησης.

Ιδιαίτερες ευχαριστίες στο Παπαχαράμπιο Εκπαιδευτήριο για την σημαντική προσφορά του που μέσα από την ανακύκλωση, καθαριότητα, φιλευσπλαχνία, ευ αγωνίζεσθαι λαμβάνουμε μαθήματα πολιτισμού. Επιπλέον, ευχαριστούμε θερμά τον Δήμο Αγκιστρίου για την υποστήριξή του πάντα αρωγός σε αθλητικές δραστηριότητες του νησιού , το Αστυνομικό Τμήμα Αγκιστρίου για τη διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας του αγώνα τρεξίματος αλλά και της κυκλοφορίας των αυτοκινήτων, το ασθενοφόρο με τον Ιατρό κύριο Ηλιάδη και την νοσηλέυτρια κυρία Άρτεμις Λαβούτα, την Ελληνική Ομάδα Ερυθρού Σταυρού «ΚΑΛΟΣ ΣΑΜΑΡΕΙΤΗΣ», την Ελληνική Ομάδα Ναυαγοσωστών, το Λιμενικό Σώμα Αγκιστρίου για την ομαλή και ασφαλή διεξαγωγή αγώνα κολύμβησης ανοιχτής θαλάσσης.

Ευχαριστούμε από καρδιάς όλους τους χορηγούς και τις τοπικές επιχειρήσεις για την ολοκλήρωση του Διημέρου Αθλητικών δραστηριοτήτων στο Αγκίστρι για τα δώρα, μετάλλια που προσέφεραν στους αθλητές μας, τις τοπικές επιχειρήσεις:

  • SUPER MARKET ΚΡΗΤΙΚΟΣ για την διοργάνωση και τις μπανάνες που προσέφερε στους αθλητές,
  • ΚΟΙΝΟΠΡΑΞΙΑ ΠΛΟΙΩΝ ΑΡΓΟΣΑΡΩΝΙΚΟΥ για τα δωρεάν και εκπτωτικά εισιτήρια των συντελεστών (Ερυθρό Σταυρό «Καλοί Σαμαρείτες», Ναυαγοσώστες, Ιατρό),
  • HELLENIC SEAWAYS flying dolphins για τα εκπτωτικά εισιτήριο των αθλουμένων
  • Εταιρεία ΔΙΡΦΥΣ για τα μπουκαλάκια νερών,
  • Τον φούρνο «ΑΡΤΟΡΑΜΑ» στην Σκάλα για τα κριτσίνια,
  • ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ ΑΓΚΙΣΤΡΙΟΥ
  • Τα Αθλητικά Σωματεία Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ και Σύλλογος Δρομέων Υγείας Αίγινας.

Ευχαριστούμε τα συνοδευτικά σκάφη και το πλήρωμα:

  • Αλιευτικό σκάφος Νεκτάριο Τζαβέλα
  • Kanoe Χριστιανό Αγιανόζογλου
  • Σκάφος Επαμεινώνδα Αγιανόζογλου
  • Θαλάσσιο taxi JAMAIKA Χρήστο Λογοθέτη
  • Σκάφος Μιχαήλ Πάνου

Ευχαριστούμε από καρδιάς τις επιχειρήσεις ξενοδοχείων – ενοικιαζόμενων δωματίων:

Τα εστιατόρια – ταβέρνες, CAFE,BAR:

Αποτελέσματα αγώνα τρεξίματος 5χιλ. :

Α/Α Gender ΒΙΒ Name YOB Club 5km
1 Male 1323 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΡΑΝΤΖΑΣ 1984 HYPER GYM 0:20:25
2 Male 1429 ΘΟΔΩΡΗΣ ΠΡΟΚΑΚΟΣ 1983 DRC 0:20:35
3 Male 1399 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ 1977 Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ 0:20:37
4 Male 1400 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ 1962 0:20:57
5 Male 1391 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΣΤΑΛΟΥΔΗΣ 1971 0:21:07
6 Male 1393 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΣ 1968 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:21:22
7 Male 1475 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ – 0:21:55
8 Female 1495 ΑΝΤΡΙΑ ΔΑΛΑΚΑ – 0:21:56
9 Male 1471 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ – 0:22:35
10 Male 1361 ΓΕΩΡΓΟΣ ΚΟΛΙΑΚΟΥΔΑΚΗΣ 2000 0:22:37
11 Male 1488 ΧΑΡΗΣ ΡΑΛΛΙΟΣ – 0:22:39
12 Male 1346 ΗΛΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ 1985 0:22:48
13 Female 1452 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΖΙΜΑ 1977 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:23:14
14 Male 1489 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΑΤΖΗΣ – 0:23:24
15 Male 1440 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2000 0:23:26
16 Male 1472 ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΣΟΡΟΣ – 0:23:28
17 Male 1373 ΙΩΣΗΦ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ 1992 0:23:47
18 Male 1376 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΣΚΑΡΑΤΟΣ 1979 ΑΤΟΜΙΚΗ 0:23:50
19 Female 1408 ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 1973 MARATHON CLUB 0:23:53
20 Male 1372 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΡΚΙΛΗΣ 1973 0:23:53
21 Male 1428 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΡΑΓΙΑΤΗΣ 1978 0:23:55
22 Male 1328 ΣΤΑΥΡΟ ΓΚΡΟΖΑΣ 1973 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:24:32
23 Male 1482 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΔΜΑΣ – 0:24:55
24 Male 1457 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΕΡΚΕΖΗΣ 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:25:03
25 Female 1438 ΑΝΝΑ ΣΠΥΡΗ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:25:04
26 Male 1420 ΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1963 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:25:34
27 Male 1492 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΑΣ – 0:25:50
28 Female 1490 ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΜΕΛΕΓΚΑΝΟΥ – 0:26:14
29 Male 1352 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ 1981 0:26:23
30 Female 1334 ΣΕΛΙΝ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1995 ΣΣΕ 0:26:40
31 Male 1478 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΙΒΑΘΙΝΟΣ – 0:26:40
32 Male 1436 ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ 1978 0:26:47
33 Female 1465 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΤΟΠΗ – 0:27:08
34 Male 1360 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΛΕΩΠΑΣ 1958 0:27:20
35 Male 1466 ΝΙΚΟΣ ΑΛΜΠΑΝΗΣ – 0:27:24
36 Male 1410 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΖΙΔΗΣ 2002 0:27:34
37 Male 1425 ΑΒΡΑΑΜ ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ 1983 REPLAYBOYS F.C. 0:27:56
38 Male 1312 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΟΓΕΩΡΓΟΣ 1977 0:28:01
39 Male 1331 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:28:03
40 Male 1359 TATIANA ΡΑΝΤΟΥ 0:28:16
41 Female 1485 ΜΑΙΡΗ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ – 0:28:29
42 Female 1378 ΕΥΓΕΝΙΑ ΛΕΚΚΑΣ 1985 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:28:29
43 Male 1370 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΡΕΟΥΖΗΣ 1954 Σ.Δ.Υ.ΑΓΙΝΑΣ 0:29:01
44 Male 1476 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΤΣΑΣ – 0:29:24
45 Female 1477 ΑΡΓΥΡΩ ΡΕΚΛΙΤΟΥ – 0:29:25
46 Male 1470 ΟΛΓΑ-ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΠΑ – 0:29:33
47 Male 1379 ΜΙΧΑΗΛ ΛΕΚΚΑΣ 1954 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:29:57
48 Male 1398 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΟΓΡΗΣ 1975 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:30:18
49 Male 1381 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΙΟΥΛΙΑΣ 1976 0:30:22
50 Female 1491 ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΖΑΜΤΖΗ – 0:30:24
51 Male 1324 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΡΑΝΤΖΑΣ 1983 HYPER GYM 0:30:46
52 Female 1424 ΣΩΤΗΡΙΑ ΠΛΑΣΤΗΡΑ 1980 0:30:58
53 Female 1385 ΑΡΓΥΡΩ ΜΑΓΚΑΝΙΩΤΗ 1981 0:31:34
54 Male 1344 ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 1963 0:32:27
55 Male 1486 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΑΣ – 0:32:38
56 Female 1500 ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ – 0:32:48
57 Female 1320 ΘΕΚΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ 1976 0:32:52
58 Male 1396 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΠΑΤΙΣΤΑΤΟΣ 1987 0:33:09
59 Female 1445 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΥΛΟΥ 1985 0:33:10
60 Female 1347 ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΚΑΒΑΡΝΟΥ 1983 0:33:16
61 Male 1444 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ 1977 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 0:33:30
62 Female 1318 ΙΩΑΝΝΑ ΑΣΗΜΑΝΤΩΝΗ 1973 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:33:55
63 Female 1358 ΓΑΛΑΤΕΙΑ ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗ 1986 0:33:57
64 Female 1481 ΒΑΓΙΑ ΛΙΑΚΟΥ – 0:34:52
65 Female 1394 ΜΑΡΙΑ ΜΟΥΤΗ 1989 0:34:58
66 Male 1313 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1976 0:34:59
67 Female 1327 ΕΙΡΗΝΗ ΓΚΙΝΗ 1974 0:34:59
68 Female 1409 NTANIEΛΑ ΠΑΝΤΖΙΔΗ – 0:35:13
69 Male 1497 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΜΙΟΣ – 0:35:27
70 Male 1479 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΜΟΥΖΑΚΗΣ – 0:35:38
71 Male 1483 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ – 0:35:44
72 Female 1487 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ – 0:36:36
73 Male 1333 ΙΩΣΗΦ ΕΛΧΟΝΤΑΡΙ 2003 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:36:49
74 Female 1350 XYSENAI FLOUTOURA 0:37:06
75 Female 1340 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΘΩΜΑ 1951 ΣΑΦΑΝΣ 0:37:11
76 Female 1423 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΛΑΣΤΗΡΑ 1981 0:37:18
77 Female 1384 ΑΝΘΗ ΛΥΚΟΥΔΗ 1976 0:37:29
78 Male 1480 ΣΙΜΟΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – 0:37:41
79 Female 1449 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΑΜΠΟΥΡΑΚΗ 1991 0:37:51
80 Female 1407 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΑΙΝΕΣΗ 1981 0:38:01
81 Male 1464 ΘΩΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1978 0:38:02
82 Male 1366 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΝΤΟΡΟΥΔΑΣ 1953 0:38:05
83 Male 1343 ΟΡΕΣΤΗΣ ΙΣΟΣ 1984 0:38:23
84 Female 1363 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΛΥΜΠΑΤΣΟΥ 1989 0:38:23
85 Male 1369 ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ 1989 0:38:34
86 Female 1339 ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΥ 1991 0:38:34
87 Male 1473 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΕΖΥΡΗΣ – 0:38:55
88 Male 1446 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ 1951 ΣΑΦΑΝΣ 0:39:08
89 Female 1402 ΝΙΚΟΛ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1979 0:39:10
90 Female 1390 ΧΡΥΣΑ ΜΑΡΟΥΛΗ 1984 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:39:21
91 Male 1494 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΣ – 0:39:21
92 Female 1335 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΖΑΧΑΡΗ 1982 0:39:23
93 Male 1447 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 1949 0:39:27
94 Female 1406 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1978 0:39:40
95 Male 1387 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ 1976 0:39:40
96 Male 1469 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΝΟΥ – 0:40:24
97 Male 1499 JOHN EVERINGHAM – 0:40:24
98 Male 1498 MATTI MAKELA – 0:40:24
99 Male 1326 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΚΑΡΗΣ 1966 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:40:29
100 Male 1463 ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΗΣ 1972 0:40:32
101 Male 1329 ΠΑΥΛΟΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ 1976 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:40:34
102 Male 1462 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1968 FEEL BETTER 0:40:58
103 Female 1314 ΣΟΥΖΑΝΑ ΑΠΑΡΤΙΑΝ 1962 0:43:48
104 Female 1426 ΝΙΚΗ ΠΟΥΛΙΟΥ 1973 0:43:49
105 Female 1309 MARIE GORGORIAN 1960 0:45:44
106 Female 1377 ΙΩΑΝΝΑ ΛΕΒΑΝΤΗ 1966 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:45:57
107 Male 1338 ΠΕΤΡΟΣ ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ 0:46:01
108 Female 1319 ΜΕΛΑΝΘΩ ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ 1991 0:46:06
109 Male 1311 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1984 0:46:06
110 Female 1403 ΕΛΕΝΗ ΝΙΩΡΑ 1979 0:54:18
111 Male 1315 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1986 1:18:16
112 Female 1484 GAI REES – 1:39:41
113 Female 1474 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΥΡΙΔΟΥ – 1:42:50
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Αγώνα τρεξίματος 13.5ΚΜ
Α/Α Gender ΒΙΒ Name YOB Club 13.5km
1 Male 1237 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΡΑΠΤΗΣ – ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:50:28
2 Male 669 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΡΟΥ 1985 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:50:32
3 Male 638 ΣΤΕΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 1978 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0:50:57
4 Male 503 HATEM BAYOUMI 1980 ALLTERRAINRUNNERS 0:51:10
5 Male 1093 ΣΠΥΡΟΣ ΣΚΑΦΙΔΑΣ 1986 SYLLOGOS DROMEON KEFALONIAS 0:53:17
6 Male 1015 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΣ 1972 ΟΚΑ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:53:41
7 Male 575 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ! 0:54:26
8 Male 1096 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ 1982 0:56:10
9 Male 1233 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΑΥΓΕΡΗΣ – 0:57:20
10 Male 1054 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΙΥ 1978 FREE RYNNERS 0:59:13
11 Male 852 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΔΗΣ 1978 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:59:38
12 Male 1033 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΠΟΥΛΙΟΓΛΟΥ 1969 0:59:45
13 Male 1047 ΗΛΙΑΣ ΠΑΛΛΑΝΤΖΑΣ 1992 1:01:32
14 Male 1028 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΑΚΟΣ 1974 ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 1:01:46
15 Male 691 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΙΚΑΣ 1983 1:02:04
16 Female 605 ΧΡΥΣΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ 1987 1:02:19
17 Male 1038 ΘΟΔΩΡΗΣ ΝΑΚΟΣ 1978 ALLTERRAINRUNNERS 1:02:21
18 Male 1044 ΣΤΑΥΡΟΣ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ 1969 COYOTE BEEPBEEP 1:04:23
19 Male 1037 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΩΥΣΙΔΗΣ 1980 MAYROLOFOS RC 1:04:29
20 Male 787 ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ 1979 MAYROLOFOS RC 1:04:30
21 Male 793 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΟΤΟΣ 1983 SMARTRUN 1:04:50
22 Male 1112 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΣΤΕΛΛΑΣ 1967 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:04:56
23 Male 921 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ 1991 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 1:05:05
24 Male 1026 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΥΓΓΟΛΙΑΣ 1976 1:05:05
25 Male 1117 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΥΡΡΑΚΟΣ 1967 ΣΑΦΑΝΣ 1:05:13
26 Male 1071 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΤΣΙΚΑΣ 1985 1:05:29
27 Male 678 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1988 ΣΣΝΣ 1:05:36
28 Male 531 JURGEN FISCHHABER 1969 1:05:37
29 Female 537 ESMERALDA HOLSCHER 1964 ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1:05:49
30 Male 708 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ 1970 ΣΔΥΑ 1:06:13
31 Male 1043 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1973 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:06:32
32 Male 1086 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1986 1:06:42
33 Male 1040 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΝΑΣΤΟΣ 1990 1:06:47
34 Female 1088 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΑΜΠΑΤΑΚΑΚΗ 1986 ΣΑΚΑ 1:06:56
35 Male 1046 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ 1979 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΩΝ 1:07:01
36 Male 1003 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1964 ΣΔΥΑ 1:07:07
37 Male 1055 ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1978 1:07:35
38 Male 698 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 1975 SNAILS TEAM 1:08:18
39 Male 745 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1974 SNAILS TEAM 1:08:19
40 Male 560 ΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1971 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΩΝ 1:08:40
41 Male 1072 ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΑΚΟΣ 1958 1:08:40
42 Male 825 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΚΑΤΣΟΥΛΑΣ 1981 1:09:14
43 Male 1064 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 1957 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1:09:18
44 Male 783 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 1976 RUNTANPLAN 1:09:27
45 Male 924 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ 1987 1:09:54
46 Male 1206 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 1973 NALU RUNNING TEAM 1:09:54
47 Male 1234 ΓΙΝΝΗΣ ΚΑΛΟΥΔΗΣ – 1:10:14
48 Male 1116 ΑΡΗΣ ΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ 1980 1:10:49
49 Male 1089 ΦΩΤΗΣ ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 1981 MYATHLETE 1:10:52
50 Male 755 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 1974 1:11:08
51 Male 827 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ 1963 ΣΕΒΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1:11:18
52 Male 1239 ΣΤΑΘΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – 1:11:33
53 Male 1241 ΑΡΗΣ ΛΑΖΟΣ – 1:11:34
54 Male 1066 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ 1966 “Α.Π.Σ. “”ΑΠΟΛΛΩΝ”” ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ” 1:11:36
55 Male 869 ΚΩΣΤΑΣ ΚΙΑΠΠΕΣ – ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:11:49
56 Male 542 AYDIN ORYOU 1991 NAIAS 1:11:50
57 Male 1067 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΤΣΙΡΟΣ 1995 1:11:57
58 Female 1053 ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΙΥ 1975 FREE RYNNERS 1:12:00
59 Male 880 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ 1981 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 1:12:34
60 Male 1082 ΒΑΣΙΛΗΣ ΡΑΧΟΥΤΗΣ 1979 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 1:12:34
61 Male 801 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΓΛΟΥ 1977 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:12:39
62 Male 890 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΝΙΑΡΗΣ 1988 1:13:15
63 Male 756 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1982 1:13:38
64 Male 1249 ΦΑΝΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ – 1:13:54
65 Female 1052 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1990 1:13:57
66 Male 1004 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1966 1:14:17
67 Male 607 ΣΠΥΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1980 1:14:34
68 Male 1287 ΒΑΒΙ ΒΑΚΑ – 1:14:36
69 Female 804 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΚΛΕΙΔΑΚΗ 1979 AΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:14:44
70 Male 997 ΚΡΕΩΝ ΚΡΥΩΝΑΣ 1973 1:14:47
71 Male 1288 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΡΟΥΝΑΚΟΣ – 1:14:47
72 Male 561 ΝΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1968 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΩΝ 1:15:15
73 Male 1079 ΧΑΡΗΣ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1995 1:15:22
74 Female 1039 ΓΙΩΤΑ ΝΑΣΙΚΑ 1979 1:15:33
75 Female 688 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΚΕΡΓΟ 1983 1:15:33
76 Male 1133 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΤΟΥΝΤΑΣ 1991 1:16:16
77 Male 1245 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΟΥΝΤΟΣ – 1:16:45
78 Male 1207 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ 1978 1:17:02
79 Female 539 TAMARA KOT 1985 1:17:08
80 Male 1036 ΞΕΝΟΦΩΝ ΜΥΛΩΝΑΣ 1990 1:17:20
81 Male 644 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΗΧΟΣ 1991 1:17:21
82 Male 1049 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΑΚΟΣ 1977 ATOMIKA 1:17:27
83 Male 1061 ΜΑΡΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1979 MATHACADEMY.GR 1:17:57
84 Male 1077 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΟΝΤΙΚΟΣ 1987 ΝΑΙΑΣ 1:18:03
85 Male 1176 ΧΑΡΗΣ ΤΣΙΩΤΑΣ 1966 1:18:23
86 Male 1041 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΑΣ 1969 1:18:47
87 Male 641 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ 1973 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 1:18:48
88 Male 1063 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 1966 1:18:53
89 Female 683 ΙΩΑΝΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΗ 1969 1:19:08
90 Male 797 ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΩΜΑΣ 1973 1:19:14
91 Male 807 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ 1975 1:19:17
92 Female 831 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΚΑΡΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗ 1986 1:19:17
93 Female 1075 ΗΛΙΑΝΑ ΠΛΑΤΗ 1972 1:19:31
94 Male 1021 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΥΡΟΠΑΝΟΣ 1989 ΑΝΕΥ 1:19:43
95 Male 1030 ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΕΣΗΣ 1978 Σ.Δ.Υ.Α 1:20:44
96 Male 673 ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ 1986 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:21:01
97 Male 728 ΝΙΚΗΤΑΣ ΔΕΦΙΓΓΟΣ 1975 1:21:36
98 Female 1034 ΕΛΕΝΗ ΜΠΟΥΤΟΠΟΥΛΟΥ 1980 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 1:21:44
99 Female 1074 ΕΥΔΟΚΙΑ ΠΕΤΡΙΔΟΥ 1975 1:22:16
100 Male 998 ΑΛΕΞΗΣ ΚΥΡΗΣ 1976 1:22:18
101 Female 676 ΡΕΝΑΤΑ/RENATA ΓΕΩΡΓΑΤΟΥ/GEORGATOU 1975 1:22:27
102 Female 1006 ΕΛΕΝΗ ΛΑΜΠΗ 1990 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:22:33
103 Female 992 ΜΠΕΣΣΥ ΚΟΥΡΗ 1978 1:24:12
104 Female 1154 ΣΟΦΙΑ ΤΣΙΟΥΠΛΗ 1978 1:24:12
105 Male 1050 ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΠΑΝΤΖΙΔΗΣ 1962 1:24:27
106 Male 1170 ΠΕΤΡΟΣ ΤΣΙΡΩΝΗΣ 1978 1:25:25
107 Female 1012 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΥΚΟΥΡΑ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:25:32
108 Male 1010 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΙΓΝΟΣ 1980 MDX 1:25:44
109 Female 1084 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΡΗΝΙΟΥ 1966 ΣΑΦΑΝΣ 1:25:50
110 Male 684 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1988 1:25:53
111 Female 1128 ΗΛΙΑΝΝΑ ΤΟΜΑΡΑ 1976 1:25:56
112 Female 687 ΕΛΕΝΗ ΓΚΑΛΙΜΑΝΑ 1996 1:26:18
113 Male 1016 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΝΗΣ 1994 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 1:26:19
114 Female 592 ΕΥΑΓΓΓΕΛΙΑ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ 1996 1:26:20
115 Male 667 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ 1962 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:26:26
116 Male 1259 ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΠΟΡΓΙΤΑΣ – 1:26:26
117 Male 1035 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΡΑΤΣΟΣ 1972 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:26:36
118 Male 780 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:27:01
119 Male 1062 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1978 INTERSPORT RUNNING TEAM 1:27:42
120 Female 915 ΖΩΙΤΣΑ ΚΟΥΖΕΛΗ 1982 1:27:42
121 Male 1020 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΥΡΟΠΑΝΟΣ 1961 ΑΝΕΥ 1:27:57
122 Male 1139 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΕΒΑΣ 1989 OAK ΑΙΓΙΝΑΣ 1:28:20
123 Male 1290 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ – 1:28:22
124 Male 1253 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΤΣΗΣ – 1:28:25
125 Male 1065 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ 1975 1:29:11
126 Male 629 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΑΒΒΑΣ 1978 ALLTERRAINRUNNERS 1:29:13
127 Female 1000 ΕΛΕΝΗ ΚΥΡΠΙΤΖΗ 1981 ALLTERRAINRUNNERS 1:29:13
128 Male 1100 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 1970 INTERSPORT RUNNING TEAM 1:29:13
129 Male 1291 ΑΡΗΣ ΚΛΕΙΔΟΥΧΑΚΗΣ – 1:29:39
130 Male 637 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ 1977 MDX 1:29:43
131 Female 548 ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΓΓΕΛΑΚΗ 1976 1:30:24
132 Female 849 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΚΑΡΡΑ 1967 1:30:56
133 Male 1025 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ 1963 ΣΔΥΑ 1:31:07
134 Female 1069 ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ ΠΑΤΡΙΚΟΥΝΑΚΟΥ 1979 1:31:25
135 Female 624 ΓΕΩΡΓΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΥΓΕΡΟΥ 1982 1:31:25
136 Female 1008 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΙΑΝΙΔΑΚΗ 1974 1:33:15
137 Male 817 ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΠΝΙΣΗΣ 1979 MDX 1:33:24
138 Male 1123 ΝΙΚΟΣ ΤΖΑΝΟΣ 1999 1:33:26
139 Male 552 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1999 1:33:27
140 Female 1223 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΑΓΚΑ – 1:33:54
141 Female 582 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ 1973 MARATHON CLUB ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:34:02
142 Female 1188 ΘΩΜΑΪΣ ΦΩΤΣΑΛΗ 1967 1:34:02
143 Male 1216 ΧΑΡΗΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 1971 1:34:02
144 Female 1260 ΜΑΙΡΑ ΚΑΛΙΝΟΓΛΟΥ – 1:34:47
145 Male 648 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 1955 ΣΕΒΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1:35:11
146 Female 1119 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΧΙΖΑ 1978 1:35:24
147 Male 1042 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΑΣ 1978 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:35:28
148 Female 891 ΝΑΥΣΙΚΑ ΙΟΛΗ ΚΟΝΤΟΥ 1984 1:36:43
149 Male 1017 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 1971 1:37:02
150 Male 753 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΑΓΚΑΝΙΚΑΣ 1991 1:37:21
151 Female 588 ΑΝΤΑ ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ 1994 1:37:23
152 Male 609 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ 1986 1:37:28
153 Female 571 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΛΕΞΙΟΥ 1986 1:37:28
154 Male 1127 ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΓΑΝΙΔΗΣ 1978 1:37:33
155 Female 855 ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΑΤΣΙΜΠΑ 1979 1:38:01
156 Female 993 ΜΥΡΤΩ ΚΟΥΡΗ 1975 1:39:48
157 Male 544 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒΡΑΑΜ 1966 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:40:47
158 Female 1073 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕΤΡΙΔΟΥ 1980 1:41:38
159 Male 1264 LAP MILAN – 1:42:53
160 Female 1122 ΑΜΑΛΙΑ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ 1986 1:43:10
161 Male 795 ΣΗΦΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ 1983 1:43:11
162 Male 1293 ΣΤΑΥΡΟΣ ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ – 1:47:59
163 Male 1292 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΑΜΙΟΣ – 1:56:02
164 Female 742 ΜΑΡΙΑ ΔΟΥΛΑΔΕΛΗ 1984 1:56:02

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ

1 Male 127 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ 1977 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 0:17:59
2 Male 13 ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΒΑΪΑΝΝΗΣ 1966 KALLITHEA OPEN WATER 0:19:08
3 Male 94 ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1973 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:19:14
4 Male 105 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 1973 ‪#‎1MOREKM‬-KALITHEA OPEN WATER TEAM 0:19:35
5 Male 95 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 1985 OPANATHLON 0:19:47
6 Male 5 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΟΓΕΩΡΓΟΣ 1977 0:20:08
7 Male 75 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΣ 1968 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:20:19
8 Female 20 ΖΩΗ ΓΕΙΤΟΝΑ 1983 CGS TRIATHLON TEAM 0:20:24
9 Male 39 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΓΛΟΥ 1977 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:20:39
10 Male 151 ΜΑΡΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ – 0:22:03
11 Female 150 ΔΑΦΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ – 0:22:54
12 Male 18 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 1977 0:23:15
13 Male 27 ΘΟΔΩΡΗΣ ΓΚΟΥΜΑΣ 1982 0:23:25
14 Male 135 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΜΑΚΙΔΗΣ 1993 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:23:36
15 Male 67 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΟΡΕΝΤΖΟΣ 1979 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:23:49
16 Male 87 ΑΡΗΣ ΝΟΤΗΣ 1981 ASKLIPIOS EPIDAUROU 0:23:53
17 Male 63 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ 1975 0:23:56
18 Male 52 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΚΚΑΛΑΣ 1977 0:23:58
19 Male 144 ΦΩΤΗΣ ΚΟΝΔΡΑΛΗΣ – 0:24:02
20 Male 143 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΥΓΚΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ – 0:24:05
21 Male 112 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΡΑΓΙΑΤΗΣ 1978 0:24:07
22 Male 4 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ! 0:24:09
23 Male 48 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΔΗΣ 1978 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:24:19
24 Male 125 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ 1982 0:24:23
25 Female 16 ΘΕΚΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ 1976 0:24:29
26 Male 60 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΡΤΖΗΣ 1982 0:24:32
27 Male 122 ΦΩΤΗΣ ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 1981 MYATHLETE 0:24:34
28 Male 38 ΣΗΦΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ 1983 0:24:50
29 Male 32 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΓΕΝΕΙΑΔΗΣ 1982 0:25:00
30 Male 61 ΜΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ 1978 SNAILS TEAM 0:25:10
31 Male 114 ΘΟΔΩΡΗΣ ΠΡΟΚΑΚΟΣ 1983 DISTANCE RUNNERS CLUB 0:25:16
32 Male 137 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΝΤΖΟΣ 1970 ΣΑΠΠΑΖ 0:25:35
33 Female 69 ΜΑΙΡΗ ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ 1960 0:25:40
34 Male 108 ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΑΚΟΣ 1958 0:26:04
35 Male 81 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ 1962 0:26:07
36 Male 22 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1988 0:26:12
37 Male 59 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ 1987 0:26:29
38 Male 96 ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1978 0:26:36
39 Male 138 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΑΚΙΤΣΑΣ 1987 0:26:44
40 Male 21 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1988 ΣΣΝΣ 0:26:56
41 Male 80 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΣΔΑΣ 1971 0:27:28
42 Male 128 ΑΡΗΣ ΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ 1980 0:27:53
43 Female 90 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΓΩΝΗ 1962 0:28:31
44 Male 124 ΣΠΥΡΟΣ ΣΚΑΦΙΔΑΣ 1986 SYLLOGOS DROMEON KEFALONIAS 0:28:52
45 Male 37 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΟΤΟΣ 1983 SMARTRUN 0:28:55
46 Male 147 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΙΛΗΣ – 0:29:21
47 Male 42 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΚΑΤΣΟΥΛΑΣ 1981 0:29:29
48 Male 145 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ – 0:29:35
49 Male 85 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΝΑΣΤΟΣ 1990 0:29:40
50 Male 77 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΑΚΟΣ 1974 ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 0:29:56
51 Male 131 ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΓΑΝΙΔΗΣ 1978 0:30:51
52 Male 9 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ 1986 0:31:36
53 Male 121 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1986 0:31:39
54 Female 119 ΧΡΙΣΤΙΝΑ- ΜΑΡΙΑ ΡΗΓΑ 1977 0:31:47
55 Male 106 ΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1963 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:31:48
56 Male 148 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΡΟΥΝΑΚΟΣ – 0:31:56
57 Female 110 ΝΙΚΗ ΠΟΥΛΙΟΥ 1973 0:32:22
58 Female 25 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΚΕΡΓΟ 1983 0:33:36
59 Male 31 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΟΥΝΙΑΣ 1974 0:34:17
60 Female 8 ΣΟΥΖΑΝΑ ΑΠΑΡΤΙΑΝ 1962 0:34:53
61 Female 149 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΒΑΖΙΜΑ – 0:35:04
62 Male 26 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 1975 SNAILS TEAM 0:35:55
63 Female 86 ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ 1959 0:37:02
64 Female 89 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1978 0:38:01
65 Female 93 ΡΕΒΕΚΚ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 1956 0:38:59
66 Male 14 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗΣ 1970 ΣΕΑΝΑ ΔΕΛΤΑ 0:39:02
67 Male 1 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒΡΑΑΜ 1966 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:39:07
68 Male 146 ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΠΟΡΓΙΤΑΣ – 0:39:23
69 Male 74 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ 1963 ΣΔΥΑ 0:39:27
70 Male 141 ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΗΣ 1972 0:40:15
71 Female 30 ΜΑΡΙΑ ΔΟΥΛΑΔΕΛΗ 1984 0:40:36
72 Female 49 ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΑΤΣΙΜΠΑ 1979 0:41:24
73 Male 92 ΗΛΙΑΣ ΠΑΛΛΑΝΤΖΑΣ 1992 0:41:40
74 Male 58 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ 1991 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:47:17
75 Male 2 ΝΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1968 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΩΝ 0:49:49

Πιστεύουμε και ενισχύουμε το τρέξιμο και την κολύμβηση στο Αγκίστρι γιατί βοηθάει το έργο μας, ώστε να προσελκύσουμε ολοένα και περισσότερους επισκέπτες. Είμαστε περήφανοι που είμαστε μέρος αυτής της μεγάλης γιορτής του αθλητισμού και του Ελληνικού τουρισμού.

Το Σωματείο Επαγγελματιών Αγκιστρίου θα στηρίζει έμπρακτα και αποφασιστικά όλες τις αθλητικές διοργανώσεις του νησιού. Το πράττουμε, γιατί ειδικά το τρέξιμο αλλά και η κολύμβηση είναι ένα από τα σημαντικότερα και ισχυρότερα συστατικά της ταυτότητας και ιδιαίτερα της επικοινωνιακής ταυτότητας της νήσου μας. Είναι από τα πράγματα που μαθαίνουν τα παιδιά από τα σχολικά τους χρόνια και τους εντυπώνεται να ονειρεύονται τη στιγμή της αθλητικής τους άμιλλας και ορίζει ακόμη και τον σημερινό τρόπο ζωής τους.

Οι αγώνες Διάθλου ολοκληρώθηκαν με επιτυχία και ευχόμαστε ότι θα συνεχίσετε να στηρίζετε τις προσπάθειες μας. Ευελπιστούμε να ακολουθήσουν και άλλες εταιρείες και τοπικές επιχειρήσεις το παράδειγμα σας, επιδεικνύοντας παρόμοιο ουσιαστικό ενδιαφέρον για τις αθλοπαιδιές.
Με εκτίμηση,

Σωματείο Επαγγελματιών Αγκιστρίου